Biletix 1.0.0.0 (winphone)
Biletix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Biletix Windows Phone uygulaması ile etkinlikleri yakından takip edin.

Türkiye’nin canlı eğlence sektörüne öncülük eden lider biletleme şirketi Biletix, resmi Windows Phone uygulamasını yayına aldı. Tamamen ücretsiz sunulan uygulama ile tüm Biletix etkinlikleri mobil cihazınızda. Tek bir dokunuşla İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya’daki etkinlikleri listeleyin, etkinlik fotoğraflarına göz atın, videoları izleyin ve biletinizi hızlı ve kolay bir şekilde satın alın.

Windows Phone 8’li akıllı telefonunuzla kullanabileceğiniz Biletix uygulaması ile Türkiye’de gerçekleştirilen hiçbir etkinliği kaçırmayacak, indirimli biletlerden anında haberdar olabilecek, biletinizi yerinizden kalkmadan satın alabileceksiniz. Ertelenen veya iptal edilen etkinliklerden anında haberdar olabileceksiniz.

Gelişmiş fitreleme özelliğini kullanarak tarih, mekan ve kategori (müzik, spor, aile etkinlikleri) bazında etkinlik araması gerçekleştirebilir, hafta sonu etkinliklerine göz atabilir, etkinliklerin tanıtım videolarını izleyebilirsiniz. Kredi kartınızla satın aldığınız biletin evinize gönderilmesini isteyebilir veya en yakın satış noktasına uğrayarak alabilirsiniz. Anlık bildirimlerle son dakika indirimlerini kaçırmazsınız.

YORUMLAR