Blitz Brigade 1.3.1.6 (winphone)
Blitz Brigade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,385

  • Üretici

    Gameloft

Blitz Brigade yüksek eğlence sunan çoklu oyunculu bir FPS oyunudur

Blitz Brigade online olarak diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz ve yeteneklerinizi gösterebileceğiniz bir mobil FPS oyunudur.

Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz Blitz Brigade oyun severlere hem kaliteli hem de zengin bir içerik sunmakta. Blitz Brigade 2. Dünya Savaşı'na dayanan bir altyapıya sahip. Oyunda Müttefikler'in veya Nazi'lerin tarafını seçerek maçlara çıkıyoruz. Bize 5 farklı kahraman sınıfı sunuluyor. Soldier, Gunner, Medic, Sniper, Stealth adlı bu kahraman sınıfları kendilerine özel yeteneklere sahipler ve oyunculara farklı oyun yapıları sunuyorlar.

Blitz Brigade'de oyuncular 100 farklı silah seçeneğine sahipler. Bu silahların kimi yakın mesafede yüksek hasar vermekte, kimi ise yıkıcı patlamalar oluşturabilmekte veya uzun mesafeden düşmanlarınızı avlamanıza yardımncı olmakta. Oyunda ayrıca araçlar da kullanılabiliyor.

Blitz Brigade oldukça yüksek grafik kalitesine sahip. Oyundaki kahramanlar, araçlar ve mekanlar oldukça detaylı olarak tasarlanmış. Farklı oyun modlarına yer veren Blitz Brigade bize takım tabanlı karşılaşmalar yapma imknaı veriyor. Bu takım karşılaşmalarında takım arkadaşlarımızla oyun içerisindeki sesli sohbet özelliğini kullanarak iletişim kurabiliyoruz.

Blitz Brigade türünün en başarılı örnekleri arasında olan bir mobil FPS oyunu.

YORUMLAR