CheapShark 1.1.0.0 (winphone)

CheapShark

CheapShark
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CheapShark, dijital olarak satılan PC oyunları için fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz, indirimleri takip edebileceğiniz bir uygulama.

CheapShark, popüler oyunları en iyi fiyata satın bulmanıza yardımcı olan ücretsiz bir uygulama. Amazon, Steam, Origin gibi büyük mağazalarda dijital olarak satışa sunulan PC oyunlarını en uygun fiyata satın alabilir, bütçenizi sarsmadan orijinal oyun almanın mutluluğunu yaşarsınız.

Orijinal oyunlar dijital ortamdan da sunulsa ülkemizde oldukça pahalı ve fiyatları uzun bir süre de düşmüyor. Hal böyle olunca ya sevdiğimiz oyuna veda ediyor ya alternatifini arıyor ya da yenisi çıkana kadar beklemek durumunda kalıyoruz. Tam bu noktada karşımıza çıkan CheapShark adlı uygulama dünya genelinde en çok oyunlara yer yer uygulanan kampanyaları takip etme fırsatı sunuyor. Oyun fırsatlarını hem uygulama içerisinden hem de e-posta adresinizden takip etme şansına sahipsiniz. Ayrıca seçtiğiniz oyununun satışa sunulduğu mağazaları görebiliyor, fiyat karşılaştırması yaparak en iyi fiyata satın alabiliyorsunuz.

Oyun fırsatlarını başlangıç ekranınızdan da takip etme imkanı tanıyan uygulamada oyunları fiyat aralığına göre de arayabiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz olan veya belli bir tutarın altında kalan oyunları hızlıca bulabiliyorsunuz.

YORUMLAR