Chess Time 1.2.5.0 (winphone)

Chess Time

Chess Time
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chess Time, arkadaşlarınıza ve diğer oyunculara karşı online satranç oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyundur.

Chess Time, Windows Phone’lu akıllı telefon ve tabletinizle ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir satranç oyunudur. Çapram platform desteği sayesinde iPhone ve Android kullanıcılarına karşı oynama imkanı sunan popüler satranç oyununda yapaya zekaya değil gerçek oyunculara karşı satranç oynayabilir ve turnuvaları kazanarak en iyi satranç oyuncusu olduğunuzu milyonlara gösterebilirsiniz.

Chess Time, çevrimiçi ortamda oynanabilen başarılı bir satranç oyunu. Ücretsiz hesabınızı oluşturarak dünya genelinde birçok satranç ustası ile karşılaşabilir ve maçlar düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz arkadaşlarınızı oyununuza davet edebilir ve en iyisi olduğunuzu ispatlayabilirsiniz. Hesap detaylarınızdan satranç oyuncuları arasında kaçıncı sırada olduğunuzu, kaç maç kazandığınızı, kaybettiğinizi veya berabere kaldığınızı görebilirsiniz.

Basit grafikleriyle dikkat çeken oyunun menüleri de sade tutulmuş. Liderlik koltuğuna oturan en iyi satranç oyuncularına, son oynadığınız oyunlara hızlıca erişmenin yanı sıra dilediğiniz kadar arkadaşınıza hemen davetiye gönderebilirsiniz. Aynı anda birden fazla maç yapmanız da mümkün kılınmış. Hamlelerini hızlı gerçekleştirebilen oyuncular arasındaysanız bu özellik hoşunuza gidecektir.

Eğer satranç oyunlarını oynamaktan zevk alıyorsanız, yapay zekay yerine gerçek kişilerle mücadele etme fırsatı sunan Chess Time’ı kesinlikle seveceksiniz.

YORUMLAR