Cinderella Free Fall 1.0 (winphone)

Cinderella Free Fall

1.0
Cinderella Free Fall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eşleştirme oyunlarında iyi bir tarz yakalayan Disney Cinderella Free Fall ile tam gaz devam ediyor.

Disney şirketler grubunun Star Wars ve MARVEL isimlerini ele alıp eğlence dünyasına katmış olduğu sayısız çalışmadan sonra akıllara kazınan soru Disney'i Disney yapan karakterlerin geleceğiydi. Bu konu hakkında iddialı ve keskin bir cevap veren eğlence devi Cinderella'yı multi-platform bir oyun olarak piyasaya sürdü. Özüne dönüş projesinin bu önemli adımında Windows Phone sürümü de ihmal edilmemiş olması güzel bir incelik olmuş bilakis.

Eşleştirme oyunlarına kendi otantik havasını katan Disney, bu vesileyle Cinderella'ya olan hayranlığımızı perçinlemiş oldu. Ruhu prenses olan herkesin önünde şapka çıkardığı bir mütevazilik abidesi olan kahramanımız bu kez her zamankinden renki ve her zamankinden akıcı bir oyun dinamiği ile karşımızda.

Mobil oyun dünyasının bir vazgeçilmezi haline gelen eşleştirme oyunlarında Disney bizi ücretsiz Maleficent Free Fall ve Frozen Free Fall ile büyülemişti. Aynı ekip bu oyun serisinin başarısına Disney'in en güzel prensesi Cinderella'yı da ücretsiz ekleyerek mükemmel sentezi bir araya getirmiş.

Disney'in yeniden canlanan karakteri olan Cinderella, veya ülkemizde anılan adıyla Kül Kedisi, beyaz perdelerde yeniden yorumlanan yapısı ve taze imajı ile karşımızda. Evinden balo yapılan şatoya kadar uzanan oyun parkurlarında amacınız her belirlenen aşamada eşleştirme oyunuyla sunulan bariyerleri aşıp prensin gönlünde taht kurmak ve o efsane cam ayakkabının sahibine ulaşması için prensin azmini takip etmek. Bunu başarabilecek misiniz? Reflekslerinize güveniyorsanız neden olmasın!

ARTILAR

Cinderella`nın yeni imajı

Sürükleyici

Ücretsiz

EKSİLER

Uygulama içi satın alma