DevSpace 1.0.0.2 (winphone)

DevSpace

DevSpace
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone için Visual Studio Online takibi sağlayan mobil bir proje yöneticisi olan DevSpace Microsoft yapımı bir uygulama.

Microsoft Garage uygulama serisinin Windows Phone için çıkardığı ücretsiz bir ürünü olan DevSpace, Visual Studio Online kullanıcıları için tasarlandı. VSO projelerinizi Windows Phone üzerinden görüntülemenizi sağlayan DevSpace, pratik bir yardımcı olarak masaüstü çalışmalarınızı takip etmek konusunda size yardımcı olacak.

Yazılım üreticileri için pratik bir araç olarak dikkat çeken DevSpace, Visual Studio Online üzerinden ürettiğiniz projeleri cep telefonunuzdan görüntülemenize olanak tanıyor. Bildirim sistemi sayesinde proje değişikliklerini canlı olarak takip etmeniz mümkünken Cortana ile birlikte çalışması da hayret uyandırıcı. Ne yazık ki Cortana opsiyonu için Türkiye'de desteklenmesini beklememiz gerekiyor, ancak geriye kalan fonksiyonlar oldukça başarılı.

Çalışılan projeleri farklı çalışanlara da atamanızı sağlayan DevSpace ile yazılım üretimi esnasında cep telefonundan çalışabilen bir proje yöneticisi olacaksınız. Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama, Microsoft'un arkasında olduğu resmi bir çalışmadır.

YORUMLAR