Dream League Soccer 1.0.0.1 (winphone)

Dream League Soccer

Dream League Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    19,678

  • Üretici

    First Touch

Dream League Soccer, mobilde en çok oynanan futbol oyunları arasında.

Dream League Soccer, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz futbol oyunlarından biri. Hem görsel hem de oynanış açısından FIFA kadar başarılı olan yapımda kendi rüya takımınızı oluşturuyor ve turnuvalara katılıyorsunuz.

FIFA, mobilde de tartışmasız en iyi futbol oyunudur ancak Windows Phone cihazınızın donanımı yeterince iyi değilse kasma sorunu ile karşılaşabilir ve maç keyfinizi yarıda bırakmak durumunda kalabilirsiniz. Eğer siz de bu durumda olan kullanıcılar arasında iseniz ve de futbol oynamadan yapamam diyorsanız Dream League Soccer harika bir alternatif. FIFA kadar kaliteli grafikler ve Windows Phone 8 ve üzeri tüm cihazlarda akıcı bir oynanışı sunan oyun ücretsiz olarak geliyor ve boyutu oldukça düşük.

Dünya genelinde oldukça popüler olan Dream League Soccer’da lisanslı takımlar bulunmuyor. Bunun yerine kendi takımınızı oluşturuyor ve favori oyuncularınızdan oluşan takımınızla yeşil sahalara iniyorsunuz. Kazandığınız her maç sonrası coin kazanıyor ve topladığınız bu coinlerle takımınıza yeni oyuncular dahil ederek takımınızı daha güçlü hale getirebiliyorsunuz. Öte yandan antrenman programına katılarak oyuncularınızın yeteneklerini geliştirebiliyorsunuz.

Bir mobil oyuna göre son derece kaliteli grafikler sunan Dream League Soccer’da kontroller sadece fiziksel tuşlardan oluşuyor. Oyuncuları yönlendirmek için sol analoğu pas verme, orta açma, şut çekme, pres yapma gibi hareketler için sağdaki butonları kullanıyorsunuz.

Mobilde futbol oyunları oynamaktan keyif alan biriyseniz Dream League Soccer kesinlikle es geçmemeniz gereken bir oyun.

YORUMLAR