Dubblaj 1.0.0.2 (winphone)
Dubblaj
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    1,782

  • Üretici

    FreshApps LLC

Dubblaj, tüm platformlarda kullanılabilir olan popüler dublaj yapma uygulaması.

Dubblaj, adından da anlayacağınız üzere bir dublaj yapma uygulaması ve Windows Phone platformunda da nihayet çıktı dedirten uygulamalar arasında. Windows Phone 8.1 telefonunuza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz en iyi dublaj uygulaması diyebileceğim Dubblaj ile ünlülerin, filmlerin, dizilerin repliklerini kendinizi canlandırabilir ve sosyal ağ hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Son dönemin en dikkat çeken uygulamaları arasında bulunan ve ünlülerin de kullandığı Dubblaj, Windows Phone platformunda geç te olsa karşımıza çıkıyor. İnternette en çok ilgi gören videolardan alınmış sesleri kendi hazırladığınız video ile birleştirmemize izin veren eğlence uygulaması Windows Phone’da da hem arayüz hem de kullanım açısından bir farklılık göstermiyor diyebilirim. Herkesin kullanacağı düşünülenerek hazırlanmış olabildiğince sade kullanıcı arayüzü ile karşımıza çıkan uygulama ile dublaj yapmak oldukça basit. Listeden repliğinizi seçiyor (Kayda başlamadan tabii ki repliği dinleyebiliyorsunuz.) ve kayıt düğmesine dokunuyorsunuz. Dubblajınızı onayladıktan sonra dilediğiniz bir sosyal platformda paylaşıyorsunuz.

Dilediğiniz replikleri favorileriniz arasına taşıma seçeneği de sunan Dubblaj uygulaması Windows Phone platformunda Dubsmash açığını kapatıyor. Dublaj yapmak benim işim diyorsanız Dubblaj ile yeteneğinizi milyonlara gösterebilirsiniz.

YORUMLAR