Extreme SUV Driving Simulator 3D (winphone)

Extreme SUV Driving Simulator 3D

Extreme SUV Driving Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Extreme SUV Driving Simulator 3D, Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz en kaliteli arazi aracı sürüş simülasyonu.

Extreme SUV Driving Simulator 3D, diğer platformlar için söylemek doğru olmak ama Windows Phone telefonunuzda hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz en iyi arazi aracı kullanma oyunu. 4x4 SUV arabalarıyla çöl, orman, karlı dağlarda yarışlara katılacağınız oyunda oynanış kadar görsellerden etkileneceğinizi söyleyebilirim.

Off-Road yarış sürücüsü olduğumuz oyunda üç farklı mod seçeneğimiz bulunmakta. Serbest stil modda hiçbir sınır bulunmadığından arazi aracımızı rahatlıkla test edebiliyoruz. Trafik modunda adından da tahmin edeceğiniz üzere yolumuza sık sık arabalar çıkıyor ve onlara çarpmadan yol almaya çalışıyoruz. Checkpoint modunda ise belli noktalara konumlandırılmış çizgilerden geçerek verilen süreyi aşmadan bitiş noktasına ulaşmaya çalışıyoruz. Üç oyun modunu da denemenizi tavsiye ederim.

Oyunda performasımıza bağlı açabildiğimiz çok sayıda 4x4 arazi aracı var. Hangi modda oynarsak oynayalım aracımızla yaptığımız kilometreye bağlı olarak kilidini kaldırabildiğimiz arazi araçlarına garajdan ulaşabiliyoruz. Garajda bulunan bazı araçlar parayla satın alınabiliyor ancak genel olarak bu yöntemle açıyoruz.

İç ve dış kamera açılarıyla oynama seçeneği sunan oyunda gerçek hasar sistemi ve ABS, TC ve ESP gibi sürüşü etkileyen araç sistemlerine müdahale edebilme gibi diğer sürüş simülasyon oyunlarında pek görmediğimiz özelliklere de rastlıyoruz. Aracımızı üç farklı şekilde kontrol edebiliyor olmamız da güzel olmuş.

YORUMLAR