Farmville 2 (winphone)
Farmville 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    11,760

  • ÜRETİCİ

    Zynga

Farmville 2, Türkçe dil seçeneği ile gelen ücretsiz ve popüler çiftlik kurma ve yönetme oyunudur.

Her yaştan kullanıcısı bulunan oldukça popüler çiftlik kurma ve yönetme oyunu FarmVille’nin devam oyunu FarmVille 2: Köy Kaçamağı, Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli telefonlarda ücretsiz olarak oynanabiliyor ve Türkçe dil desteği ile geliyor.

İlk oyuna göre daha göz alıcı grafikler sunan ve internet bağlantısı olmadan, Facebook’a giriş yapmadan oynama seçeneği sunan FarmVille 2’de kendi çiftliğimiz kuruyor, hayvanlar yetiştiriyor, ekinleri hasat ediyoruz. Ticaret yapmak ve paylaşımda bulunmak için çiftlik kooperatifine girebiliyoruz. Çiftliğimiz ister tek başımıza istersek arkadaşlarımızın katkılarıyla büyütebiliyoruz.

Ücretsiz olarak oynanabilen oyun internet bağlantısı gerektirmeden oynanabiliyor ancak çevrimiçi oynadığımızda dünyanın dört bir yanından insanlarla anonim olarak oynama ve onlarla sohbet etme, ticaret yapma, su gönderme, deniz kenarında arkadaşlarımızın uğrayabileceği bir aile çiftliği inşa etme gibi öğeler oyuna dahil oluyor ve arkadaşlarımızla beraber çiftliğimizi büyütmenin keyfini sürebiliyoruz.

Çiftlik oyunlarını oynamaktan zevk alıyorsanız, kendi çiftliğinizi dilediğinizce oluşturma ve yönetme imkanı tanıyan FarmVille 2: Köy Kaçamağı oyununu kesinlikle oynamalısınız.

YORUMLAR