Flipagraph 1.0.0.0 (winphone)

Flipagraph

Flipagraph
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flipagraph, fotoğraflarınızdan video oluşturma imkan tanıyan bir mobil uygulamadır.

Flipagraph, akıllı telefonunuzla çektiğiniz yüksek kalitede fotoğraflardan kısa videolar oluşturmanıza imkan tanıyan bir mobil uygulamadır. Albümlerinizdeki ve film rulonuzdaki birden fazla fotoğrafı aynı anda uygulamaya aktarabilir ve video oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Flipagraph, Windows Phone 8.1 işletim sistemli akıllı telefonlarla uyumlu olan kullanımı basit ve boyutu küçük bir video hazırlama uygulamasıdır. Fotoğraflarınızdan video oluşturan uygulama gelişmiş seçenekler de içermektedir. Fotoğraflarınız arasında geçecek süreyi kaydırıcıyı kullanarak dilediğinizce ayarlayabilir, arka planda favori müziklerinizden birinin çalmasını sağlayabilir ya da şarkının en sevdiğiniz bölümünü alıp videonuza ekleyebilirsiniz. Videolarınızı kaydetmeden nasıl göründüğüne bakabilir, dilerseniz düzenlemeye devam edebilir, dilerseniz de proje dosyanızı kaydedebilirsiniz.

Not: Fligapraph, hazırlanılan videoları Instagram veya Vine hesabınızda paylaşmanız için seçenek sunmuyor. Sonraki güncellemeyle uygulamanın bu özelliğinin kullanılabilir olacağı geliştirici tarafından açıklanmıştır.