Followgram 1.1.0.4 (winphone)

Followgram

Followgram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Followgram, Instagram'daki takipçi sayınızı artırmanıza yardımcı olan ücretsiz bir Windows Phone uygulaması.

Followgram, Instagram’da sizi yeterince kullanıcının takip etmediğini düşünüyorsanız, takipçilerinizi artırma adına kullanabileceğiniz en iyi Windows Phone uygulaması. Get Instagram Followers uygulaması yerine geçen Followgram ile bir kuruş para harcamadan takipçi sayınızı artırabiliyorsunuz. Üstelik profilinize eklenen kullanıcılar Instagram’ı aktif olarak kullanan, sahte olmayan hesaplardan oluşuyor.

Instagram’da etkileyici videolar ve fotoğraflar paylaşmanıza, etiketleri yerinde kullanmanıza rağmen takipçi sayınız yerinde sayıyorsa Followgram uygulaması ile gerçek takipçi satın alarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Sadece Windows Phone platformunda indirilebilir olan Followgram’ın işleyişi çok basit. Kişileri takip ettiğinizde uygulama size karşılığında ücretsiz coins veriyor. Coinslerinizi kullanarak yeni takipçi satın alıyorsunuz. Takip ettiğiniz her kişi size bir coins kazandırıyor. Bunun dışında -doğrudan uygulama içerisinden- gerçek para ile de takipçi satın alabiliyorsunuz.

Kısacası karşılıklı takipleşmeye dayanan bir sistem geçerli lakin “Takip edeni takip ederim”, “Takipler geri çevrilmez”, “Takip edeni asla bırakmam” gibi saçma cümleler kullanmak durumunda kalmıyorsunuz. Uygulama takipçi kazandırma konusunda başarılı olsa da bu uygulamaların raf ömrü ne yazık ki fazla olmuyor.

YORUMLAR