Font Candy 2.6.5.0 (winphone)

Font Candy

Font Candy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Font Candy, Windows Phone telefonunuzdaki fotoğraflara yazı eklemek, tipografi yazı yazmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Font Candy, Windows Phone telefonunuzla çektiğiniz fotoğraflara yazı eklemek, tipografi yazı tasarımı yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve platforma özel bir uygulama. Yaratıcılığınızı ön plana çıkarabileceğiniz uygulamada yeni çektiğiniz ve mevcut galerinizdeki bir fotoğraf üzerinde düzenleme yapabildiğiniz gibi Facebook fotoğraflarınızı aktarma şansına da sahipsiniz.

Fotoğrafa yazı ekleme, tipografi yazı konusunda Windows Phone platformundaki tek başarılı uygulama olduğunu düşündüğüm Font Candy’de fotoğraflarınıza kendi düşüncelerinizi yansıtan yazılar ekleyebildiğinizi gibi uygulamanın geliştiricileri tarafından eklenmiş hazır alıntıları kullanabiliyorsunuz.

Uygulamanın yazı ekleme menüsü oldukça detaylı diyebilirim. Fotoğrafın bir köşesine iliştireceğiniz yazının boyutunu, rengini, tipini, konumunu dilediğinizce seçebiliyorsunuz. Varsayılan ayarları tercih etmeme, kaydırıcılarla istediğiniz şekilde ayarlama şansına da sahipsiniz. Yazının haricinde fotoğraf üzerinde de düzenleme yapabiliyorsunuz. Kontrast, parlaklık, renk ayarları yapabilmenin haricinde bulanıklık efekti verebiliyorsunuz. Bu seçenekler de ince ayar yapılabilecek şekilde karşımıza çıkıyor.

Basit bir fotoğrafa yazı ekleme uygulamasından öte olduğunu düşündüğüm Font Candy’de yazıya resim ekleme şansına da sahipsiniz. Fotoğraf ve yazınızı ekledikten sonra “Invert Mode On” butonuna dokunarak yani tek dokunuşla bu görünümü sağlayabiliyorsunuz.