Foto M! 1.1.0.0 (winphone)

Foto M!

Foto M!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone cihazınızdan kolay ve geniş seçenekli kolaj çalışmaları yapabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Windows Phone cihazınızda bulunan fotoğraflarınızı Facebook ve Instagram gibi sitelerde paylaşmadan önce kolaj düzenlemesi yapmak istiyorsunuz ve yeterince kolay kolaj çalışmaları bulamadınız mı? Foto M! isimli bu uygulama ile tüm endişelerinizi bir kenara bırakabilirsiniz. Sadece ama sadece bu iş için hazırlanmış bir uygulama olarak galerinizde bulunan görselleri toparlayıp yer alan farklı farklı seçenekler içerisinden zevkinize hitap eden şekilde bir iş yapmanız mümkün.

Uygulamanın menüsünden seçmiş olduğunuz fotoğraflarınız için özel tasarımlar ve modeller mevcut. Birkaç tanesinin daha büyük olacağı bu kolajda diğerlerinin dizilimi konusunda aşağıda ikonlarla size yardımcı olan birçok estetik seçenek var. Bununla birlikte birçok farklı çerçeve modeli de işin estetiği konusunda dilediğiniz zerafeti yansıtmanız konusunda size yardımcı oluyor.

Seçmiş olduğunuz fotoğrafların her biri Instagram formatına uyarlanabilen 1:1 formatında kesilebiliyor. Windows Phone için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Foto M! işini başarılı şekilde yapan bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

YORUMLAR