GFXBench 2.7.0.49 (winphone)
GFXBench
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    67

  • Üretici

    Kishonti Ltd.

Windows Phone 8 işletim sistemli telefonunuzun performansını test edebilmek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

GFXBench uygulaması Windows Phone 8 işletim sistemli akıllı telefonlarınız için kullanabileceğinzi performans testi uygulamalarından bir tanesi ve bir yandan Windows cihazlar için aktifken bir yandan da Android ve iOS versiyonlarının bulunması sayesinde test sonuçlarının bu diğer platformlardaki cihazlarla karşılaştırılmasında da kullanılabiliyor. Kendi veritabanındaki tüm test sonuçları sayesinde cihazınızın telefon dünyasında performans anlamında ne noktada olduğunu görme şansı yakalıyorsunuz.

Uygulamanın sahip olduğu grafikler neredeyse bir konsol düzeyinde ve gerçekçi kaplamalar, ışıklandırma ve gölgelendirmeler, parçacık efektleri, motion blur ve tüm diğer sinematik grafik özellikleri sayesinde telefonunuzun tüm sınırlarını zorlayabiliyor, dolayısıyla en iyi performansının ne kadar olduğunu görebiliyorsunuz.

GFXBench temel olarak 3 boyutlu grafik performansını test etmek için hazırlanmış bir uygulama olduğundan, cihazlarınızın diğer alanlardaki işlem kapasitelerini ölçebilmek için diğer performans testleri ile birlikte kullanmanız gerekmekte. Hali hazırda yapılmış diğer test sonuçları ile karşılaştırabilmeniz sayesinde sizinle aynı model cihazların daha yüksek performans sunması durumunda cihazınızdaki problemlerden de haberdar olabilirsiniz.

YORUMLAR