GIF Chat 1.0.0.0 (winphone)

GIF Chat

GIF Chat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GIF Chat ile sohbet etmeyi çok daha kişiselleştirebilirsiniz

GIF Chat Windows Phone cihazlar üzerinde anlık mesajlaşmayı çok daha eğlenceli bir hale getiren ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir sohbet uygulamasıdır.

GIF Chat sayesinde standart yazılı mesajlar ile iletişim kurabilmenin yanında Windows Phone cihazımızın kamerasını kullanarak GIF animasyonlar oluşturabiliyoruz ve bu animasyonlara metinler ekleyerek yazışmalarımızı çok daha ilginç hale getirebiliyoruz. Bu GIF animasyonlar bize daha kişisel, daha özel veya daha komik iletiler paylaşabilme imkanı tanıyor.

GIF Chat ile GIF animasyonlar oluşturmak oldukça kolaydır. Uygulama ile Windows Phone cihazınızın kamerasını kullanarak videolar çekebilirsiniz ve bu videodan kareleri 6 saniyelik GIF animasyonlarının içerisine yerleştirebilirsiniz. Uygulama bize bu karelerin değişme hızını ayarlayabilme imkanı da veriyor.

GIF Chat'ın güzel bir yönü sosyal medya hesaplarımızda paylaşmaktan çekindiğimiz animasyonları kişiye özel olarak paylaşabilme imkanı sunmasıdır. Oluşturduğumuz animasyonları direkt olarak belirleyeceğimiz kişi veya kişilere gönderebiliyoruz. Bunun yanında GIF animasyonlarının kaç defa görüntüleneceğini de belirleyebiliriz. Bu sayade belirli bir görüntülenme sayısından sonra kendi kendini yok eden GIF animasyonlar yaratabiliyoruz. GIF animasyonlarını her zaman görüntülenebilecek şekilde ayarlamamız da mümkün.