Gif Me Camera! 2015.422.339.284 (winphone)

Gif Me Camera!

Gif Me Camera!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone üzerinden hareketli görseller oluşturup sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Cep telefonunuzdan GIF veya MP4 videoları oluşturup paylaşmak gibi bir isteğiniz varsa Gif Me Camera! isimli uygulama Windows Phone cihazınıza kolay rastlayamayacağınız özellikler sunuyor. Bahsetmiş olduğumuz özellikler için bilgisayar kullanıcılarının bile birkaç program yüklemesi gerekiyorken tek bir uygulama ile bu özelliklerin Windows Phone cihazına ulaştığını düşünecek olursak aslında söz konusu uygulama oldukça başarılı.

İşlemi gerçekleştirmek çok kolay. Yapmanız gereken şey, telefonunuzun kamerasıyla birkaç saniyelik bir kayıt almak. Sonrasında dilediğiniz formatlara dönüştürme seçenekleriyle birlikte hazırlamış olduğunuz dosyayı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabiliyorsunuz. Kamera görüntülerinin kaydeldimesiyle gerçekleştirilen işlemin kalitesi bir bakıma da sahip olduğunuz objektifin kalitesine bağlı. Nitekim hazır fotoğraflardan da bir çalışma yapmanız mümkün. Bu uygulama ile galeride bulunan fotoğraflarınızı seçebiliyorsunuz.

Hazırladığınız hareketli görsele çerçeve de ekleyebileceğinizin altını çizmekte fayda var. Çalışmanıza daha özgün bir hava katmak için bu özellik iyi bir fonksiyon sağlayabilir. Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile hazırladığınız her şey bir watermark içerecektir, ancak Pro sürümüne geçmeniz durumunda bu yazıyı ortadan kaldırabiliyorsunuz.

YORUMLAR