Gloomlogue 1.0.0.0 (winphone)

Gloomlogue

Gloomlogue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gloomlogue, Windows Phone telefonunuzda fotoğraflarınızı düzenlemek, efekt ve filtre uygulamak için kullanabileceğiniz en iyi uygulama.

Gloomlogue, Windows Phone telefonunuzda fotoğraflarınızı düzenlemek, efekt vermek ve filtre uygulamak için kullanabileceğiniz bir uygulama. Ücretli ve profesyonel fotoğraf yazılımlarında gördüğümüz filtre ve efektleri ücretsiz olarak sunan uygulamanın kullanımı da oldukça basit ve pratik.

iOS platformunda milyonlarca indirmeye ulaşan fotoğraf düzenleme ve efekt uygulaması ilginç olarak Windows Phone platformunda da karşımıza çıkıyor ve de ücretsiz olarak indirip kullanabiliyoruz. Yüksek çözünürlüklü fotoğrafları da destekleyen uygulamada yok yok diyebilirim. Sosyal ağ uygulamalarının sunduğu çok sayıda filtre, profesyonel fotoğraf işleme yazılımlarında kullandığımız efektler, çok sayıda yazı tipi, temel düzenleme araçları, çeşit çeşit fotoğraf kenarlıkları kısacası fotoğraflarınızı düzenlerken ihtiyaç duyacağınız tüm araçlar mevcut.

Windows Phone 8 tasarım diline uygun son derece modern ve kullanımı basit arayüz ile gelen uygulama ile filtre ve efekt uygulamak, düzenleme yapmak oldukça basit. Fotoğrafınızı aktardıktan sonra filtre / efekt seçeneklerinden birine dokunuyor ve kaydırma çubuğunu kullanarak uygulama şiddetini ayarlıyorsunuz. Filtre ve efektlerin yanında parlaklık, kontrast, doygunluk gibi ayarlamaları da basit dokunma hareketiyle rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Profesyonel yazılımlarla yapılan efekt ve filtreleri tek dokunuşla yapma kolaylığı sunan Gloomlogue uygulaması ile hazırladığınız sanat eserlerinizi 1200 x 1200 çözünürlüğünde telefonunuza kaydedebiliyor veya doğrudan sosyal ağ hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz.