GroupMe 4.7.1.0 (winphone)

GroupMe

GroupMe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    187

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

GroupMe uygulaması ile arkadaşlarınızla, ailenizle, iş arkadaşlarınızla grup sohbetleri gerçekleştirebilirsiniz.

Microsoft tarafından geliştiriilen GroupMe, tanıdığınız kişilerle sohbet etmenin en iyi yoludur. Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulama ile birebir sohbetler gerçekleştirebilir, grup sohbetlerine katılabilirsiniz.

Tüm Windows Phone’lu akıllı telefonlarla uyumlu anlık mesajlaşma uygulaması GroupMe ile istediğiniz zaman istediğiniz kişilerle istediğiniz yerde sohbet etmenin keyfini sürebilirsiniz. Push ve kısa mesaj bildirimleri sayesinde hiçbir sohbeti kaçırmazsınız.

İster ailenizle, ister iş arkadaşlarınızla, isterseniz de yakın arkadaşlarınızla kısacası sadece sizin tanıdığınız kişilerle iletişime geçmenize yardımcı olan GroupMe uygulaması oldukça sade arayüze sahip. Grubunuzdaki kişilerin paylaştıkları fotoğraf ve videoları galeri bölümünden kolayca görüntüleyebilir, tek dokunuşla sohbet penceresine geçiş yapabilirsiniz.

Sohbet ekranında hareketli resim paylaşma, sohbet geçmişini temizleme, direkt mesajları saklama gibi özellikleri kullanabildiğiniz grup sohbet uygulaması GroupMe, oluşturduğunuz gruplarla etkileşime geçebileceğiniz farklı bir uygulama.