GunFinger 1.2.3.0 (winphone)

GunFinger

GunFinger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GunFinger, Windows Phone cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz zombi vurma oyunlarından biri.

GunFinger, kana susamış zombileri öldürmeye çalıştığımız ücretsiz bir Windows Phone oyunu. FPS türünde oyunları oynamak keyif veriyorsa biraz da kanlı canlı olsun diyorsanız Dead Trigger’a alternatif olarak gösterebileceğim bu oyunu kesinlikle kaçırmayın derim.

Dead Trigger, tartışmasız mobildeki en iyi zombi vurma oyunu ancak daha geride kalan kaliteli alternatifleri yok ta değil. GunFinger da hem görsel hem de oynanış açısından son derece başarılı. Oyunda amacınız diğer tüm zombi oyunları gibi önünüze çıkan zombileri tereddüt etmeden kafalarına nişan alarak paramparça yapmak. Her ne kadar oyunun başlangıcında bu duyguyu tadamasanız da ilerleyen bölümler zombilerin de çoğalmasıyla fazlasıyla coşkuyu yaşayabiliyorsunuz.

Tabancadan keskin nişancı tüfeğine kadar birçok silahı kullandığınız ve seviye atladıkça silahlarınızı upgrade edebildiğiniz zombi oyununda bir hikaye modu yok; her bölümde verilen farklı görevleri yerine getirerek ilerliyorsunuz. İlk bölümde silahınızı nasıl kullanacağınızı ve dolduracağınızı öğreniyorsunuz. Alışma evresinden sonra zombilerle yavaş yavaş karşılaşıyorsunuz.

Her gün yeni bir görev oynadığınız ve farklı mekanlarda geçen 70’den fazla görevle karşılaştığınız oyunun oynanışı son derece basit. Ateş etmek için tek yapmanız gereken ekranın herhangi bir yerine dokunmak. Bunun dışında zombilerin yanına gitmek, onları öldürmek için ekstra çaba sarf etmeniz gerekmiyor. Dead Trigger oyunundaki gibi zombilerin ayağına kendiniz gidemiyor ve dilediğiniz noktaya nişan alamıyorsunuz. Bence oyunun en büyük eksiği bu olmuş.

GunFinger, kolay oynanışa sahip zombi oyunları arasında. Eğer daha hareketli, zombilerle etkileşime geçebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Dead Trigger’ı oynamanızı tavsiye ederim.