Heard 1.0.8.0 (winphone)

Heard

Heard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yazmış olduklarınızı kim olduğunuzdan çok kazandığı etki ile değerlendiren bir sosyal medya uygulaması.

Sosyal medya üzerinden paylaşım yaptığınızda hakketiğiniz ilgi almadığınızı mı düşünüyorsunuz? Daha fazla arkadaşı veya takipçisi olanlar en saçma paylaşımlarda sizden daha çok mu like oluyor? Bu olayların tamamına çözüm hetirmek isteyen Heard isimli uygulama belki de aradığınız ortamı size sunabilecektir. Windows Phone için çıkan sıradışı bir sosyal medya uygulaması olarak buradaki konsept, yazmış olduklarınızın değerine bakıp arka planda olduğunuz kişiye dair hiçbir avantajı sunmaması.

Hiçbir bağlantı ve yakınlık derecesi kullanmayan uygulama bunun yerine yazmış olduğunuz içeriklerin kazanmış olduğu itibar statüsünden sizi ödüllendiriyor. Bununla birlikte performans ve geri bildirimlerinizi takibe alan Heard sizin paylaşımlarınıza bu ölçümler doğrultusunda önem veriyor. Sosyal medya fenomeni olmak için dekolte göstermenin zorunlu olmadığı gelecekleri hayal eden yazılımcı ekip, bunun için cesur bir adım atmayı denemiş.

Kendine has kullanıcı arayüzü ve profil oluşturma seçenekleri konusunda size uygulama içerisinde yardımcı olan ve kullanım tüyoları veren uygulama ile yeni başlasanız da yolunuzu kolay bulacaksınız. Elbette birçok sosyal medya aracında olduğu gibi bu uygulama da ücretsiz. Heard kesinlikle denemeye değer bir fırsat.

YORUMLAR