Instalike 2015.405.1724.763 (winphone)

Instalike

Instalike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Instagram kullanıcısı olarak daha fazla Like almak istiyorsanız bunu parayla satın almanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Türkiye'den gelen bir Windows Phone uygulaması olan Instalike, adından da anlaşılacağı gibi Instagram hizmetini farklı bir şekilde kullanmanızı sağlayacak bir uygulama. Instalike'ın arkasındaki isim olan Akan Yılmaz, haftanın en çok like alan fotoğrafların galeri olarak sunulduğu bir uygulama yaratarak burada sizin de kendi hesabınız üzerinden beğeni yapan topluluğa katılmanızı mümkün kılıyor.

Bu yarışmaya sizin de katılmanız mümkün. Uygulama içi para hizmeti karşılığında istediğiniz fotoğrafa like satın alabildiğiniz Instalike ile bir bakmışsınız ki 3000'i aşkın like sizin de fotoğrafınıza yayılmış durumda. Dolayısıyla Instagram üzerine meşhur olmak sizin için vazgeçilmez bir eylemse bu uygulama ile sizin de like kolaksyonu yapmanız mümkün.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Instalike ile Windows Phone cihazınız üzerinden birbirini karşılıklı beğenip takip etmek isteyen devasa bir ağ sizi bekliyor olacak. Biliyorsunuz ki, sosyal medya'da başarılı olmanın yolu bazen iyi bir circle yaratmaktır. Bu yolda ilerleyecek olanlara başarılar dileriz.