LazyLens 2.8 (winphone)

LazyLens

2.8
LazyLens
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    100

  • Üretici

    Capsule Digital

Fotoğraflarınızı büyük bir çeşitlilikle kısa zamanda kendi başına düzenleyebilen LazyLens hem amatörler için hem de zamandan kazanmak isteyenler için ideal bir uygulama.

Lens ayarları konusunda yeterince bilgi sahibi değilseniz LazyLens sizin ihtiyaç duyduğunuz ince ayarı otomatik olarak ayarlayabiliyor. Fotoğraf düzenlemek için saatlerinizi harcamaktansa bu uygulamaya fotoğraflarınızı teslim ettiğiniz zaman 23 tane ayarlanabilir seçenek arasından sizin için uygun olan düzenlemeyi kendi yapıyor. Renk uyumunu, zeminleri, ışıklandırmayı ve çerçeveleri bile kendi ayarlayan LazyLens, parlaklık, renk dolgunluğu ve kontrast gibi ayarları manüel olarak yapmanıza da olanak tanıyor.

Fotoğraf düzenlemek için uygun seçeneklere bir türlü ulaşamadığınızı düşünüyorsanız ve seçenekler arasında kafanız karışıyorsa bu uygulama ile çok bilgi sahibi olmadan başarılı filtrelere kavuşup paylaşmak istediğiniz fotoğrafları dilediğiniz görüntülere kavuşturacaksınız. LazyLens sadece amatör kullanıcılara hitap etmiyor. Zaman kazanmak isteyen herkes için ideal bir seçenek olan bu uygulama ile fotoğraflarınızı sayeler içersinde kusursuzlaştırın.

YORUMLAR