Maleficent Free Fall 1.0.0.0 (winphone)

Maleficent Free Fall

Maleficent Free Fall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Maleficent Free Fall, yapımcılığını Disney'in üstlendiği efektleri ile büyüleyen bir üçlü eşleştirme oyunudur.

Maleficent Free Fall, bulmaca ve macera öğelerini barındıran bir Disney oyunudur. Üçlü eşleştirme oyunlarına farklı bir bakış açısı kazandıran oyunda değerli taşları yok etmek için karakterlerimizin sihirli güçlerini kullanıyoruz.

Walt Disney Pictures’in yeni filmi Maleficent’tan (Malefiz) mobil cihazlara uyarlanan sürümünde filmde dikkat çeken tüm mistik karakterlere rastlıyoruz. Hikaye boyunca Malefiz’in kargası Diaval dahil çok sayıda karakterle tanıştığımız oyuna genç bir Malefiz olarak başlıyor ve tüm sihirli güçlere sahip bir peri olan Malefiz olduğumuzda yolculuğumuzu tamamlıyoruz. Oyunda farklı hedefler içeren 5 bölüm ve onlarca seviye bulunuyor. Neredeyse hiçbir sihirli gücümüzü kullanmadan başladığımız oyunda daha kolay ilerlememizi sağlayan onlarca güçlendiriciye yer verilmiş. Belirli sayıdaki taşları farklı kombinasyonlarla biraraya getirerek elde ettiğimiz bu güçlendiriciler sınırlı sayıda ve bazılarını kullanabilmemiz için gerçek para ödememiz gerekiyor. (Güçlendiricilerin kullanımına ilişkin detaylı bilgiye oyunun “How to play” bölümünden ulaşabilirsiniz.)

Gerek karakter animasyonları gerekse de özel efektleriyle ön plana çıkan bir bulmaca oyunu olan Maleficent Free Fall’un menüleri de oldukça basit tasarlanmış. Kısa bir animasyonun ardından oyunun ana menüsüne ulaşıyorsunuz. Üst bölümde kaç canınız kaldığınızı ve kaç sihre sahip olduğunuz gösteriliyor, hemen aşağıda ise oyundaki ilerleme durumunuzu gösteren harita bulunuyor.

Disney’in yeni oyunu Maleficent Free Fall, Frozen Free Fall ile aynı oynanışı sahip başarılı bir üçlü eşleştirme oyunu.

YORUMLAR