Neonize 1.0.1.0 (winphone)

Neonize

Neonize
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Neonize ile reflekslerinizi test edebilirsiniz

Neonize oyunculara heyecan dolu bir oyun deneyimi yaşatan basit ve eğlenceli bir mobil oyundur.

Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Neonize'da reflekslerimizi zorlu bir teste sokuyoruz. Neonize kısaca özetlemek gerekirse renkli, heyecanlı ve rahatça oynanabilen bir oyun.

Neonize'da temel amacımız en uzun süre hayatta kalabilmek. Oyunda ekranın ortasında yer alan bir cismi kontrol etmekteyiz. Kontrol ettiğiniz cisme 4 yandan farklı cisimler yaklaşıyor ve bu cisimleri bize değmeden ateş ederek vurmaya çalışıyoruz. Bölüm bölüm ilerleyen oyunda ilk başta cisimleri yakalamak ve ateş etmek kolay olmakta. Fakat bölümler geçtikçe cisimlerin hızı ve sayısı artıyor. Bu nedenle daha çabuk karar almamız ve reklekslerimizi kullanmamız gerekiyor. Oyunda daha uzun süre hayatta kaldıkça daha çok puan kazanıyoruz. Böylece yakaladığınız yüksek paunları arkadaşlarınızla karşılaştırmak size hoş bir tatmin duygusu yaşatıyor.

Neonize'da eski tarzda retro grafiklere yer veriliyor ve oyun mobil cihazlarınızı yormadan çalışabilir. Bu rahatça oynanabilen ve heyecan dolu oyun boş zamanlarınızı değerlendirmeniz için güzel bir seçenek olabilir.

YORUMLAR