PicsArt (winphone)
PicsArt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,347

  • Üretici

    Socialin, Inc.

Popüler ve ücretsiz mobil fotoğraf editörü PicsArt'ın Windows Phone sürümüdür.

Popüler ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulaması PicsArt'ın Windows Phone sürümüdür. Windows Phone 8'li telefon ve tabletinizden fotoğraflarınızı düzenlemenin yanı sıra harika kolajlar oluşturabilir, yaratıcı çizimler ortaya çıkarabilirsiniz.

Windows Phone Mağazası'ndaki en gelişmiş fotoğraf editörü PicsArt, tam özellikli bir uygulamadır. Kırpma, döndürme, yeniden boyutlandırma, kopyalama gibi tüm düzenleme işlemlerini kolayca yapabilir, fotoğraflarınızı daha etkileyici kılmak üzere efekt ekleyebilir, tüm anlarınızı tek karede görebileceğiniz harika kolajlar oluşturabilirsiniz. Tüm bu çalışmaları diğer kullanıcılarla paylaşabilir, Ağım bölümünden diğer kullanıcıların sanat eserlerine göz atabilirsiniz.

PicsArt'ı her seviyedeki kullanıcı rahatlıkla kullanabilir. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde aradığınız araca hızlıca ulaşabilir ve gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Yazı eklemeden çizim yapmaya, efekt vermeden kolaj oluşturmaya kadar birçok işlemi yapabildiğiniz fotoğraf editörünü kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR