SHAREit 1.4.0.0 (winphone)
SHAREit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,754

  • Üretici

    Lenovo

SHAREit sayesinde farklı formatlara sahip dosyaları pratik bir şekilde paylaşma şansına sahip oluyoruz.

SHAREit, Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefonlarımız ve tabletlerimiz üzerinde kullanabileceğimiz bir veri paylaşım platformu olarak öne çıkıyor.

Ücretsiz olarak sunulan SHAREit Lenovo tarafından tasarlanmış. iOS, Android ve Windows gibi farklı işletim sistemleri üzerinde de kullanılabilir olan SHAREit sayesinde aynı ağ üzerinde bir araya gelen kullanıcılar dosya paylaşımı yapabiliyorlar. Aynı anda beş kullanıcıya kadar dosya paylaşım imkanı veren SHAREit bu yönüyle hem zamandan hem de emekten tasarruf etmemizi sağlıyor.

Özellikle ofis çalışanlarının epey işine yarayacağını düşündüğüm SHAREit'i kullanarak format fark etmeksizin veri ve dosya paylaşabilirsiniz. Videolar, resimler, ses klipleri, rehber bilgileri ve hatta uygulamaları dahi paylaşmak mümkün kılınmış. Tüm aktarım işlemleri dosyaların boyutuna bağlı olarak değişkenlik gösterse de en kısa süre içerisinde tamamlanıyorlar.

Her seviyeden kullanıcının rahatlıkla kavrayabileceği türden bir arayüz tasarımına sahip olan uygulamada veri gönderimi yapabilmek için göndermek istediğimiz öğeleri ve kullanıcıları seçmemiz yeterli oluyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen ve sorunsuz bir çalışma karakterine sahip olan SHAREit sık sık dosya paylaşmak durumunda olan kullanıcıların mutlaka sahip olması gereken bir seçenek.

YORUMLAR