Sharit 1.4.1.5 (winphone)

Sharit

Sharit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sharit, sosyal ağ hesaplarınızdan eş zamanlı olarak durum güncellemesi yapmanıza imkan tanıyan basit bir mobil uygulama.

Sharit, Facebook, Twitter, LinkedIn gibi sıklıkla kullandığınız sosyal ağ hesaplarınızda durum güncellemesi yaparken oldukça işinize yarayacağınızı düşündüğüm bir mobil uygulama. Sadece Windows Phone platformunda ücretsiz olarak indirilmeye sunulan uygulama ile sosyal ağ hesaplarınızdan eş zamanlı olarak durumunuzu güncelleyebiliyorsunuz.

Sharit Windows Phone uygulaması, son derece basit bir arayüz sunuyor ve ayarlar menüsü oldukça sade. Bu açıdan rahatlıkla kullanabileceğinizi düşünüyorum. Sosya ağları sıklıkla kullanan biriyseniz sosyal ağ hesaplarınızı birbirine bağlamanız durumunda bir platformda paylaştığınız bir gönderinin diğer platformda da otomatik olarak paylaşıldığını biliyorsunuzdur. Ancak bu durum sadece en sık kullanılan sosyal ağlar için geçerli ve yapılması zaman alan bir işlem. Tam bu noktada önerebileceğim Sharit uygulaması ile Facebook , Twitter , LinkedIn’in yanı sıra Tumblr , VK , Yammer hesaplarınız için aynı anda durum güncellemesi yapabiliyorsunuz.

Sharit uygulamasını geliştirilenler birden fazla hesap kullananları da düşünmüş ve bunun için çoklu hesap desteği sunmuşlar. Her bir sosyal ağ için birden fazla hesap ekleyebiliyorsunuz. Sınırın olmaması da ayrı bir güzel.

YORUMLAR