Tweetium

Tweetium

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 203
  • DOSYA BOYUTU 4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici B-side Software

Tweetium, Windows platformundaki en iyi Twitter istemcisi.

Tweetium, hem dokunmatik hem de klasik Windows 8.1 cihazlarda kullanılabilen bir Twitter istemcisi.

Kolay kullanılabilirliği ve sorunsuz çalışmasının dışında resmi Twitter uygulamasında olmayan birçok özelliği bünyesinde barındıran Tweetium, Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en iyi Twitter istemcisi. Tabii ki Windows platformu için Twitter’ın hazırladığı resmi bir uygulama mevcut ve Türkçe dil desteği ile geliyor ancak sürekli olarak güncellenmediğinden keyifli bir sosyal ağ deneyimi sunmuyor. Tweetium ise bu platformdaki açığı kapatıyor.

Gündemi takip etmek, dünya genelinde olan bitenden anından haberdar olmak, eğlenmek için Twitter’ı kullanan biriyseniz Tweetium kesinlikle en iyi seçenek. Yedi hesaba kadar destek vermesi, anlık bildirimleri kusursuzca iletmesi, üçüncü parti medya türlerini paylaşmaya izin vermesi, zengin bir arama bölümü bulundurması, çoklu pencere desteği sunması, Tweetler – zaman akışı – listeler ve aramalar arasında kolaylıkla geçiş yapma izni vermesi ve daha pek çok resmi Twitter uygulamasında bulunmayan özellik ile geliyor.

Windows 8 kullanıcısı olarak siz de benim gibi resmi Twitter uygulamasını çok yetersiz buluyorsanız Tweetium’u kesinlikle denemelisiniz.