Vine

Vine

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 572
  • DOSYA BOYUTU 11 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vine Labs, Inc

Vine, kısa tekrar eden eğlenceli videoları izleyebileceğiniz, paylaşabileceğiniz bir Windows 10 uygulaması.

Vine, 6 saniyelik tekrar eden eğlenceli videoların paylaşıldığı, ülkemizde de kullanılan bir sosyal ağ ve hem web hem mobil hem de masaüstü platformda kullanabiliyoruz. Windows tarafında evrensel uygulama olarak karşımıza çıkan popüler video paylaşım uygulamasıyla vine videolarını izleyebilmenin yanı sıra kendi çektiğimiz videoları da hızlıca paylaşabiliyoruz.

Twitter’ın saniyeler süren video paylaşım servisi olarak bildiğimiz Vine’ın Windows 10 cihazlara özel geliştirilmiş uygulaması mobil sürümden farklı özellikler taşıımıyor. Vine hesabımıza giriş yaparak sınırsız video yükleyebiliyor, videoları izleyebiliyor, videolarını sevdiğimiz kişileri takip edebiliyor ve onlarla etkileşime geçebiliyor, editörlerin seçtikleri videolara ayrıca bakabiliyor, gündeme ilişkin çekilen videolara ulaşabiliyoruz. Tabii ki Windows’un sunduğu canlı kutucuklar da destekleniyor. Hesabı başlangıç ekranımıza sabitlediğimizde o kişinin son Vine’larını – canlı kutucukta -önizleyebiliyoruz.

Vine Windows 10 uygulamasını kullanmak için Vine hesabımızın olması da gerekmiyor. Farklı kategoride milyonlarca vine videosunu direkt izleyebliyoruz.