Talking Pierre the Parrot 3.3.0.0 (winphone)

Talking Pierre the Parrot

Talking Pierre the Parrot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    342

  • ÜRETİCİ

    Outfit7

Talking Pierre the Parrot, konuşan ve gitar çalabilen bir papağanın yer aldığı eğlenceli bir Windows Phone oyunu.

Talking Pierre the Parrot (Konuşan Papağan Pierre), sadece konuşmakla yetinmeyip gitar da çalabilen oldukça yetenekli bir papağanla oyunlar oynayabildiğimiz eğlenceli bir Windows Phone oyunu. Milyonların sevgisini kazanmayı başaran Pierre yaptıkları ile bizleri gülüp kırmaktan geçiriyor.

Outfit’in seri haline gelen mobil oyunlarından biri olan Talking Pierre the Parrot Türkçe adıyla Konuşan Papağan Pierre son olarak Windows Phone platformunda karşımıza çıkıyor. Telefonumuza ücretsiz indirebildiğimiz ve cihazımızda oldukça az yer kaplayan oyunda ana karakter papağınımız gerçek hayattaki papağanlardan oldukça farklı.

Dediklerimizi tekrarlayabilmenin haricinde bizi gülme krizine sokan cümleler kurabilen sevimli papağınımız keyifli vakit geçirebilmemiz için tüm hünerlerini sergiliyor. Bizimle konuşmanın haricinde gitarıyla popüler rock şarkısı Smoke on the Water’ı çalıyor. Ayrıca göbeğini okşamamıza, dürtüp huylandırmamıza, zıplatmamıza izin vererek ne kadar sevecen olduğunu gösteriyor.

Serinin tüm oyunları Türkçe dil desteğiyle gelen Talking Pierre the Parrot (Konuşan Papağan Pierre) oyununda animasyonlar da oldukça başarılı. Gitar çalarken, ona sevgimizi gösterirken, onunla kızdırıcı oyunlar oynarken gösterdiği tepkileri söylemekle anlatamam; görmeniz lazım.

Talking Pierre the Parrot, yapımcının diğer oyunları Konuşan Tom ve Angela kadar eğlenceli olmuş. Mobil cihazda oyun oynamayı seven küçük yaşta çocuğunuz veyahut kardeşiniz varsa bu oyunu gönül rahatlığıyla beğenisine sunabilirsiniz.

YORUMLAR