Tiny Troopers 2: Special Ops (winphone)

Tiny Troopers 2: Special Ops

Tiny Troopers 2: Special Ops
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    97

  • ÜRETİCİ

    Game Troopers

Tiny Troopers 2: Special Ops, Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz en iyi görsel ve oynanışa sahip savaş - strateji oyunu.

Tiny Troopers 2: Special Ops, Game Troopers imzasını taşıyan oldukça popüler bir savaş – strateji oyunu ve son olarak Windows Phone platformunda karşımıza çıkıyor. Windows Phone cihazımıza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz oyunda minik askerlerimizle yeri geldiğinde karada yeri geldiğinde denizin ortasında çatışmaya giriyoruz.

Aksiyon tadını doyasıya aldığımız eğlenceli savaş oyunlarından biri olan Tiny Troopers’ın devamı niteliğinde hazırlanan Tiny Troopers 2: Special Ops oyununda minik askerlerimizden oluşan ordumuzla karadan, havadan ve denizden gelen saldırıları engellemeye çalışıyoruz. Kimi zaman tanklara binip yolumuza çıkan her şeyi eziyor, kimi zaman düşman sürpriz saldırılar düzenliyor, kimi zaman da denizde çetin bir savaşın içerisine sürükleniyoruz. Karşı taraf ise bazen bizimle aynı seviyede bir düşman askeri oluyor, bazen de kana susamış dev bir zombi oluyor. Zombilerin normal görevlerde değil, hayatta kalma modunda çıktığını belirteyim.

Yüksek kalitede detaylı hazırlandığı ilk bakışta fark edilen görsellerin yanında savaş atmosferine sokan hareketli müzik ve ses efektleriyle dikkat çeken yeni Tiny Troopers oyununda çetin savaş sonrasında askerlerimiz rütbe atabiliyor. Öte yandan zaferlerimiz sonunda kazandığımız altınları askerlerimizin silahlarını ve vücut zırhlarını yenileyebiliyoruz. Askerlerinizin savaş esnasında çok daha uzun süre hayatta kalmaları için bu güncellemeleri yapmanızı öneririm.

Oldukça hareketli geçen oyunda minik cesur askerlerinizden oluşan ordumuzu düşman üssüne taşımak, mermi yağmuruna tutmak, havadan ve karadan gelen saldırıları önlemek için tabiri yerinde ise yağ gibi kayan dokunmatik kontrollerini kullanıyoruz. Kontrol sistemi oldukça başarılı ve savaş anını doyasıya yaşamamıza izin veriyor.

YORUMLAR