Top Truck Free 1.1.0.0 (winphone)

Top Truck Free

Top Truck Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Top Truck Free, canavar kamyonlarla devasa engelleri aşmaya çalıştığınız bir Windows Phone oyunu.

Top Truck Free, devasa canavar kamyonlarla engellere meydan okuduğunuz eğlenceli bir Windows Phone oyunu. Favori canavar kamyonununuzu seçip tek başınıza yarışlara katıldığınız oyunda kayalıklardan sıralı dizilmiş arabalara birçok engeli aşmaya çalışıyorsunuz.

Göze çok batmayan orta kalitede görseller sunan oyunda canavar kamyonunuzla zorlu yarışlara katılıyorsunuz. Bazen ormanın derinliklerinde bazen de dağın başında yolda kalma mücadelesi veriyorsunuz.

Canavar kamyonunuzla yol alırken yüksek direklerden uçuyor, dev kayalıkları aşmaya çalışıyor, arabaları ezip geçiyorsunuz. Altınızda devasa büyüklükte bir kamyon olduğundan “Herkesi ezip geçer, bölümü rahatlıkla bitiririm.” düşüncesine varabilirsiniz. Ancak çeşitli engellerle donatılmış bir yolda canavar kamyon da olsa oldukça zorlanıyorsunuz. Engelleri aşmak için gaz ayarını çok iyi yapmanız gerekiyor. Gazı fazla köklerseniz engelleri rahatlıkla geçebiliyorsunuz ancak her an tepe taklak olmanız oldukça muhtemel. Oyunda zorlayan diğer etmen ise süre. Her ne kadar süre işlemiyor gibi görünse de yukarıya yerleştirilmiş bardan çabuk olmanız gerektiğini anlıyorsunuz. Yarışı ne kadar hızlı ve kazasız belasız bitirirseniz puanınız o kadar yüksek oluyor. Topladığınız puanları yeni canavar kamyonlar satın almak için kullanabiliyorsunuz. Bu noktada oyunun beğenmediğim bir yanını söylemek istiyorum; Kamyon çeşidi oldukça fazla lakin tabiri yerinde ise oynarken gaza getirecek kamyonların hepsini paket halinde sunuyorlar ve oldukça pahalılar.

Oyunun kontrolleri ise oldukça basit ve tek seçeneğiniz var. Canavar kamyonunuzu ilerletmek ve durdurmak için ekranın köşelerindeki ok tuşlarını kullanıyorsunuz. Tabii ki gerek fren, gerekse de gaz butonlarını ayarında, profesyonelce kullanmanız gerekiyor.

YORUMLAR