Trial Xtreme 4 1.0.0.0 (winphone)
Trial Xtreme 4
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    46

  • Üretici

    Deemedya

Trial Xtreme 4, çoklu oyuncu desteği sunan kaliteli bir motosiklet oyunu ve Windows Phone'da da ücretsiz.

Trial Xtreme 4, hem görsel olarak hem de oynanış olarak Windows Phone cihazınızda görebileceğiniz en iyi motosiklet oyunu diyebilirim. İster tek başınıza oynayabileceğiniz, ister yapay zekayı, isterseniz de Facebook arkadaşlarınızı karşınıza alıp yarışabileceğiniz oyunda çok sayıda motosiklet seçeneği ve yükseltme de mevcut.

Seri haline gelen popüler motosiklet oyunu Trial Xtreme 4. oyunu ile karşımıza çıkıyor. 70 milyon indirmeye ulaşan nadir spor oyunları arasında yer alan Trial Xtreme’de adından da anlayacağınız üzere tehlikeleri seven bir motosiklet sürücüsünü kontrol ediyorsunuz. Motosikletinizi nasıl kontrol edeceğinizi ve engelleri aşacağınızı gösteren kısa ısınma turunun ardından gerçek yarışlara başlıyorsunuz. Yarış demişken oyunda tek başınıza alıştırma yapabildiğiniz gibi turnuvalara katılabiliyor ve arkadaşlarınızla yarışabiliyorsunuz. Kazandığınız her yarış sonrası cebinize giren sanal paraları mevcut motosikletinizi yenilemek, yeni bir motosiklet almak veya dış görünümünüzü değiştirmek için kullanabiliyorsunuz.

Yüksek kalitede görseller sunan oyunun oynanışı oldukça basit. İster dokunmatik kontrollerle isterseniz de cihazınızı eğerek motosikletinizi kontrol edebiliyorsunuz. İki kontrol seçeneğinde de oyun son derece rahat oynanıyor. Tabii ki kontrollerin rahat olması demek oyunun basit olduğu anlamına gelmiyor. Özellikle birebir yarışlar kafa kafaya geçiyor ve hata kabul etmiyor. Bunun dışında oyunun kamera açısını değiştiremiyorsunuz. Yan profilden oynama dışında bir seçeneğiniz bulunmuyor.

Trial Xtreme 4, çoklu oyuncu desteği ve görselleri ile öne çıkan kaliteli bir motosiklet yarış oyunu. Beceri gerektiren yarış oyunlarını seviyorsanız hazır ücretsizken kaçırmayın derim.

YORUMLAR