Video Upload to Instagram 1.0.0.5 (winphone)

Video Upload to Instagram

Video Upload to Instagram
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Video Upload to Instagram, Windows Phone cihazınızda Instagram'a video yüklemek için kullanacağınız bir uygulama.

Video Upload to Instagram, Windows Phone için resmi Instagram uygulamasında video yükleyememe eksikliğini gideren tek uygulama olarak öne çıkıyor. Ücretsiz deneme sürümü olarak sunulan uygulama herhangi bir medya oynatıcının paylaş menüsüne Instagram’ı ekliyor. Böylelikle videonuzu izleyip doğrudan Instagram hesabınızda paylaşabiliyorsunuz.

Instagram bildiğiniz üzere fotoğraf haricinde 15 saniyelik videolar paylaşmamıza izin veriyor. Ancak uygulamanın Windows Phone sürümünde video paylaşma seçeneği bulunmuyor. Video Upload to Instagram bu açığı gidermek amacıyla hazırlanmış bir uygulama.

Telefonunuzun dahili depolama alanındaki videolarınızın haricinde sd kartınızdaki, OneDrive hesabınızdaki veya telefonunuzda yüklü başka bir dosya paylaşım uygulamasında tuttuğunuz videoları Instagram’a yüklemenize izin veren basit bir uygulama olan Video Upload to Instagram’da tahmin edeceğiniz üzere videoları düzenlemek için basit ancak etkili araçlar bulunmuyor. Videolarınıza çeşitli efektler vermek için ekstra uygulamalara (Movie Maker 8.1’i öneririm.) ihtiyaç duyuyorsunuz.

Video Upload to Instagram, Windows Phone platformunda hala beta aşamasında olan Instagram’a video yükleme seçeneği gelene kadar kullanılabilecek bir uygulama. Sonrasında ihtiyaç duyacağınızı sanmıyorum. Öte yandan 4,50 TL sadece video yükleme seçeneği olan bir uygulama için oldukça pahalı geldi.

YORUMLAR