War Inc (winphone)

War Inc

War Inc
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War Inc, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz senaryo modu da içeren online strateji oyunu.

War Inc – Modern World Combat, bizleri 3. Dünya Savaşı’nın ortasına çeken kaliteli bir online strateji oyunu ve Windows Phone platformunda da resmi olarak karşımıza çıkıyor. Çoklu oyuncu desteği sayesinde arkadaşlarımızla birlikte savaşma tadını alabildiğimiz oyunda en gelişmiş silahları kullanarak dünya üzerinde hakimiyetimizi kurmaya çalışıyoruz. Düşmanlarımız oldukça fazla olduğundan işimiz son derece zor.

Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz en iyi çevrimiçi savaş – strateji oyunlarından biri diyebileceğim War Inc uzun adıyla War Inc – Modern World Combat oyununda 2085 yılına gidiyoruz. 3. Dünya Savaşı’nın yapıldığı esnada oyuna bir komutan olarak dahil oluyoruz. Amacımız dünyadaki tüm kaynakları ele geçirmek ve üstün olduğumuzu göstermek.

Dünya kaynaklarını ele geçirme amacımıza ulaşmak için kara - deniz - hava demeden savaştığımız oyunda daha önce de belirttiğim üzere düşman üzerinde en gelişmiş teknolojiye sahip silahları kullanıyoruz. Nükleer füzeler, insansız hava araçları, ağır topçular kullanımımıza sunulan etkili silahlardan sadece birkaçı. Tabii ki oyunda sadece saldırmıyor; üssümüzü olası tehditlere karşı korumamız da gerekiyor. Bu noktada da üretebildiğimiz çok sayıda savunma ünitesi var.

Oyunun en beğendiğim yanlarından birisi de hem senaryo modunda çevrimdışı oynamamıza izin vermesi, hem de arkadaşlarımızla veya dünya genelinde insanlarla birlik olup savaşma seçeneği sunması. İki mod da heyecan verici oynanış sunuyor.

Hem tekil hem de online olarak oynanabilen savaş – strateji oyunları ilginizi çekiyorsa War Inc, sizi uzun süre ekrana kilitleyecektir.