Wordament Snap Attack 4.4.10.1012 (winphone)
Wordament Snap Attack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    43

  • Üretici

    Microsoft Corporation

Wordament Snap Attack, gerçek kişilere karşı süreye karşı oynayabileceğiniz ücretsiz bir kelime oyunudur.

Microsoft’un popüler kelime bulma oyunu Wordament’ın süreli sürümü Snap Attack, gerçek zamanlı olarak oynayabildiğiniz en eğlenceli kelime oyunu.

Dünyanın dört bir köşesinde kelime avcılarına karşı aynı tahta ve aynı süre içerisinde yarışma imkanı tanıyan Wordament Snap Attack, tamamen ücretsiz olarak geliyor ve reklam içermiyor. Hoş bir animasyonun ardından başladığımız oyunda kelimeleri bulmak için bize verilen süre sadece 2.5 dakika. Bu süre içerisinde – sözlükte var olup olmadığını düşünmeden - olabildiğince fazla sayıda kelime türetmeye çalışıyoruz. Kazandığımız puanlar ise harfler için önceden belirlenmiş rakamlara göre değişiyor. Kimi zaman puanımız 2 ile çarpılırken, kimi zaman da 9 ile çarpılıyor. En az tercih edilen harfleri kullanarak anlamlı bir kelime oluşturmanız ve puanınızı 9’a katlamanız kolay değil; bunu için kelime bilginizin gerçekten çok iyi olması gerekiyor.

İngilizce ve Türkçe kelimeleri destekleyen Snap Attack, süre üzerine kurulmuş şimdiye kadar oynadığım en iyi kelime bulma oyunu. Kelime bilginize güveniyorsanız, süre önemli değil diyorsanız u oyunu kesinlikle oynamalısınız.

YORUMLAR