Car Mechanic Simulator 2014

Car Mechanic Simulator 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Mechanic Simulator 2014 araba tamir etmeye çalıştığımız keyifli bir simülasyon oyunudur.

Car Mechanic Simulator 2014 Android işletim sistemine sahip cihazlar için tasarlanmış bir araba tamir etme simülasyonudur. Araba tamir etme fikri her ne kadar keyifsiz gibi görünse de bu oyunda tamamen eğlenceli bir tema kullanılmış. Bu sayede oyunculara keyifli vakit geçirtmek amaçlanmış.

Oyunda tamir edilmeyi bekleyen çok sayıda araç mevcut. Bu amaca hizmet edebilmek için kullanabileceğiniz farklı alet edevatınız da mevcut. Fakat bir süre sonra bu aletler yetersiz gelebiliyor. Bu sebeple elinizdeki aletleri de upgrade etmeniz gerekiyor. Buna ek olarak atölyenizde yapacağınız birkaç değişiklik ile daha rahat bir çalışma ortamı yakalayabilirsiniz.

Car Mechanic Simulator 2014’da 4 farklı araç mevcut. Tahmin ettiğiniz gibi bu araçlar onlarca farklı parçadan oluşuyor ve hepsini mükemmel bir şekilde ayarlamak gerekiyor. Toplamda 80 farklı araba parçasıyla haşır neşir oluyoruz. Müşterilerden gelen şikayetler doğrultusunda araçların parçalarını düzgün bir şekilde tamir etmeliyiz aksi halde görevimiz başarısızlıkla sonuçlanabilir.

Arabalara karşı merakınız varsa ve bu duygunuzu en ucuz ve kolay yoldan tatmin etmek istiyorsanız bu oyuna göz atmanızda fayda var.

YORUMLAR