Clash Royale 1.2.1 (Android)

Clash Royale

Clash Royale
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clash Royale mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart oyunudur

Clash Royale, mobil cihazların en beğenilen oyunlarından olan Clash of Clans'ın geliştiricisi Supercell'in yayınlamış olduğu bir mobil online kart oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kart oyunu olan Clash Royale'de Clash of Clans'ın fantastik dünyasına konuk oluyoruz ve bu dünyada rakiplerimizle savaşarak düelloları kazanmaya çalışıyoruz. Oyunda savaşmak için ise özel kartlardan oluşan kartlardan destemizi kullanıyoruz. Clash of Clans'ta yer alan kahramanlar, büyüler, silahlar ve özel güçler Clash Royale'de kartlar olarak karşımıza çıkıyor.

Clash Royale'de yer alan kartlar kendilerine has istatistiklere sahipler. Ayrıca kartların sahip olduğu avantaj ve dezavantajlar oyunda nasıl bir strateji izlemeniz gerektiğini belirliyor. Oyuncular kartlarını kullanırken rakiplerinin hamlelerini göz önünde bulundurmak zorundalar. Oyun boyunca sahip olduğunuz kartları geliştirebiliyor ve kart destenizi güçlendirebiliyorsunuz.

Clash Royale'de sandıkları açarak özel ödüllerin sahibi olabilmektesiniz. Oyundaki online arenalarda yaptığınız karşılaşmaların hızlı ve heyecanlı olduğunu söyleyebiliriz.

Clash Royale Bilgisayarda Nasıl Oynanır

YORUMLAR