Comish 1.4.131 (Android)

Comish

Comish
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Profesyonel bir borsacı olun ve müşterileriniz paralarını değerlendirin.

1987 yılında New York'ta gelişmek isteyen bir borsacı olarak başladığınız oyunda, dünyanın en zengin isimlerinden biri de olabilirsiniz; bitmiş ve borç içinde olan bir borsacı da. Yani tüm kontrolleri sizin elinizde olan oyunun en zevkli yanı ise, her zaman risk taşıması.

80'li yıllarda ortaya çıkan borsacıları çok iyi bir şekilde ele alan Comish'de size gelen müşterilerinizi ikna edin ve onların size güvenmesini sağlayın. Böylelikle paralarını size emanet edecek ve büyük bir yatırım alacaksınız. Daha sonrasında ise bu paralar ile bazı işlere girebilir ve paraları iki katına çıkarabilirsiniz. Böylelikle hem müşteriniz hem de siz kazanırsınız. Ancak neye ve kime yatırım yaptığınıza çok dikkat etmelisiniz.

Ayrıca her hafta düzenlenen turnuvalar katılın ve paranızı şans ile katlayın. Pek çok kurgusal şirketin bulunduğu oyunda kasanızı yavaşça büyütün ve ABD'nin en popüler isimlerinden olun. Fakat sakın etrafınızdaki her insana güvenmeyin, birçok kişinin dolandırıcı olduğunu belirtmek gerekiyor.

Comish Özellikleri

  • Sayısal zekanızı kanıtlayın
  • Bol risk ve eğlence bu oyunda
  • Yatırım yapabilmek için yeni müşterilerin kilidini açın 
  • Yeni teknolojileri kullanarak müşterilerinizle iletişim kurun