Construction Truck Simulator

Construction Truck Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Construction Truck Simulator her iki platforma da ücretsiz olarak indirebileceğiniz gerçekçi bir vinç kullanma oyunudur.

Construction Truck Simulator simülasyon oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken yapımlardan bir tanesi ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Her iki mobil platform için de mevcut olan bu oyundaki amacımız inşaat sahasına girip bizden istenen görevleri yerine getirmek.

Bu görevleri tamamlamak pek de kolay olmuyor çünkü hem görevleri tamamlamak çok zor hem de kontrol etmemiz gereken çok fazla mekanizma var. Bunları hem doğru bi şekilde kullanmalı hem de yüksek yetenek gerektiren hamleleri yaparken çok dikkatli olmalıyız. Süper güçlü vinçlerle çalıştığımızdan ötürü yaptığımız veya yapacağımız hataların telafisi zor oluyor.

Üç boyutlu gelişmiş görsellere sahip olan oyunda farklı vinçler bulunuyor. Zorlu görevlerin yer aldığı bölümlerde bu makineleri kullanarak bizden istenenleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Çok sayıda farklı moda sahip olan oyunda serbest modda dilediğiniz gibi takılabilirsiniz veya kariyer moduna girip görevleri tamamlamaya çalışabilirsiniz. Basit fakat bir o kadar da gerçekçi olan Construction Truck Simulator bu kategoride yer alan alternatifler arasında iyi bir yere sahip.

YORUMLAR