Truckers of Europe 3 APK

Truckers of Europe 3 APK

kullanıcı

Truckers of Europe 3 APK, Android oyuncularına gerçekçi bir tır simülasyonu deneyimi yaşatıyor.

Gerçekçi bir tır simülasyonu olan Truckers of Europe 3 APK, mükemmel grafikleri ve sürüş mekanikleriyle karşımıza çıkıyor. Android cihazlarınızda sanki gerçek hayatta tır sürüyormuşçasına hissedin ve Avrupa'nın birçok şehrine seyahat edin.

Çeşitli özelliklere sahip olan 7 farklı tırdan birini seçerek oynamaya başlayabilirsiniz. Bu tırların arasında 4x2, 6x2, 6x4 ve daha birçok şasiye sahip olan tırlar mevcuttur. Truckers of Europe 3'te, devasa tırlarınızı mükemmel grafikler eşliğinde sürebilir ve gelişmiş araç fiziklerini deneyimleyebilirsiniz.

Oyunun gerçekçi bir yapıya sahip olduğundan bahsetmiştik. Lakin bu gerçeklik sadece kontroller ve grafik tarafıyla ölçülmüyor, aynı zamanda kirlenme ve araç arızası gibi detaylarla zenginleştiriliyor. Uzun yol halindeyken aracınız kirlenebilir, bozulabilir veya farklı olaylar başınıza gelebilir. Tüm bunların tek çaresi aracınızı yıkamak, tamir etmek ve yolunuza devam etmektir.

Truckers of Europe 3 APK İndir

Ağır yükler ve treyler taşıyacağınızı unutmayın. Evet, diğer tır simülasyonlarında olduğu gibi normal dorse tarzı yükleri taşısanız da ikili yük taşımacılığı da yapacaksınız. 

Oyun içi grafikler bir mobil oyun için mükemmel seviyede diyebiliriz. Hava, araç ve ortam grafikleri sayesinde kendinizi bilgisayar oyununda gibi hissedebilirsiniz. Siz de Truckers of Europe 3 APK indirin ve akıllı telefonlarınızda simülasyon deneyimi yaşayın.

Ekranda bulunan göstergeler ve kontrol tuşları, oyunun en basit ve kullanışlı tarafını oluşturuyor diyebiliriz. Sol tarafta bulunan dokunmatik direksiyon sayesinde aracınıza yön verebilir, diğer taraftaki gaz ve fren tuşlarıyla da hareket edebilirsiniz. Orta kısımda bulunan hız, devir ve yakıt göstergeleri de oyuna iyi bir şekilde ayak uyduruyor diyebiliriz. 

Truckers of Europe 3 Oyunu Özellikleri

  • Gerçekçi tır simülasyonu deneyimi
  • Mükemmel grafikler ve fizik yapısı
  • Basit kontroller
  • Hız, devir ve yakıt göstergeleri
  • Ağır yükler ve treyler
  • Çeşitli gerçekçi zorluklar
  • Gündüz, gece ve hava değişimleri
  • Farklı özellikte kamyonlar
  • Gerçekçi motor sesleri