Farming PRO 2016 1.7 (Android)

Farming PRO 2016

1.7
Farming PRO 2016
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farming PRO 2016 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir çiftlik simülasyonudur

Farming PRO 2016 eğer gerçekli bir simülasyon oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil çiftlik simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Farming PRO 2016'da oyuncular kendi tarım ve hayvancılık kariyerlerine adım atıyorlar. Kendi çifttliğimizin başına geçtiğimiz oyunda kendi ekinlerimizi dikiyor ve hasatını yapıyor, hayvanlarımızı yetiştirerek hayvanlarımızdan süt gibi ürünler elde ediyoruuz. Bu işleti yaparken de birçok farklı çiftlik aracınızı kullanabilmemize imkan tanıyor.

Açık dünya tabanlı bir yapıya sahip olan Farming PRO 2016'da oldukça yüksek bir graifk kalitesi mevcut. Oyunu tek başınıza oynarken yapay zekaya sahip asistanları görevlendirebiliyorsunuz. Bunun yanında oyunda yerel çok oyunculu oyun modu da bulunuyor. Bu modda arkadaşlarınızı oyuna davete debiliyor ve çiftliğinizi geliştirmekte onlardan yardım alabiliyorsunuz.

Farming PRO 2016 içinde traktörler, kanyonlar ve dev hasat araçları gibi araçları kullanabilmektesiniz. Oyunda toplamda 60'ın üzerinde araç yer alıyor. Bu araçları kokpit kamerasıyla kontol edebiliyor, çiftliğinizde serbest bir şekilde gezinti yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR