Gangstar Vegas 1.7.0g (Android)

Gangstar Vegas

Gangstar Vegas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gangstar Vegas, açık dünya oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin mutlaka değerlendirmesi gereken yapımlar arasında yer alıyor.

Gangstar Vegas, tamamen ücretsiz olarak sunulan aksiyon dolu bir açık dünya oyunu. GTA serilerinden alıştığımız bu türü mobile başarıyla aktaran Gameloft yine harika bir iş çıkartmış ve uzun soluklu bir maceraya imza atmış. Bana kalırsa mobil oyun sektörünün sayılı isimlerinden olmaya aday bir oyunla karşı karşıyayız. Gerek grafik gerekse oynanış olarak Gangstar Vegas, bu kategoride yer alan diğer oyunlara adeta ders verir nitelikte.

Öncelikle belirtmeliyim ki oyunda hatırı sayılır ölçüde şiddet var. Yani çocuklara çok uygun değil. Yetişkinler bu oyunu severek oynayacaktır fakat çocukların en azından bir yetişkin gözetiminde oynaması yerinde olacaktır.

Oyunda tam tamına 80 farklı görev bulunuyor. Bu görevleri yaparken bir yandan açık dünyanın tadını çıkarabiliyoruz. İstediğimiz araçları kullanıp, karakterimizi dilediğimiz gibi kişiselleştirebiliyoruz. Bu bakımdan Gangstar Vegas beklentilerimizin üzerine çıkarak bizleri bir hayli şaşırttı. Açıkçası ücretsiz bir mobil oyundan bu dneli bir performans beklemiyorduk.

Mafya savaşlarını konu alan Gangstar Vegas, kişiselleştirme özellikleri, büyük bir açık dünya sunması, aksiyon dolu görevleri, harika grafikleri ile mutlaka oynanması gereken oyunlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR