Toy Car Simulator 1.03 (Android)

Toy Car Simulator

Toy Car Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toy Car Simulator ile Android cihazlarınızdan oyuncak arabaların heyecanlı dünyasına adam atabilirsiniz.

Toy Car Simulator, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına yönelik olarak hazırlanmış bir oyuncak araba simülasyonu olarak karşımıza çıktı ve oldukça kolay ancak heyecanlı bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Kısa sürede öğrenilebilen ancak zaman zaman oldukça zorlayıcı olabilen Toy Car Simulator, ücretsiz olarak sunuluyor ve bir an önce oyuncak arabaların dünyasına girebilmenizi sağlıyor.

Oyunda yer alan oyuncak arabaların modellemeleri, çevre tasarımları ve fizikleri pek çok benzer mobil oyunla yarışabilecek düzeyde diyebilirim. Bunun yanında güzel müzikleri ve iyi hazırlanmış ses öğeleri sayesinde oyun dünyasının içerisinde kendinizi hiç yabancı hissetmiyorsunuz.

3 adet oyun moduna sahip olan Toy Car Simulator'daki bu modlar şu şekilde sıralanıyorlar:

  • Serbest mod
  • Otoban modu
  • Arena modu

Adlarından da anlayabileceğiniz gibi, serbest modda gönlümüzce arabamızla dolanabiliyor, otoban modunda diğer araçlarla kapışarak puan ve altınlar toplayabiliyor, arena modunda ise diğer araçlarla bir arenada dövüşür gibi dövüşüyor, üstünlük sağlamaya çalışıyoruz.

Oyunda tam olarak 10 tane farklı araç yer alıyor ve bu araçların kendilerine özel niteliklerinin ve sürüş dinamiklerinin olması hepsini birbirinden ayırıyor. Böylece farklı araçlara geçiş yaptığınızda yepyeni bir şekilde oyunu oynayabiliyorsunuz.

Yeni ve aksiyonu bitmeyen bir oyuncak araba simülasyonu arayanlar, Onivo Games'in hazırladığı Toy Car Simulator'a bakmadan geçmesinler.

YORUMLAR