Trash Truck Simulator 1.0 (Android)

Trash Truck Simulator

1.0
Trash Truck Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trash Truck Simulator, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir kamyon simülasyonu.

Trash Truck Simulator, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kamyon simülasyonu olarak karşımıza çıkıyor. Şehrin ortasında ve dar sokaklarda ilerlemeye çalıştığınız oyunda sürüş becerilerinizi gösteriyorsunuz.

Yüksek çözünürlüklü grafiklere sahip olan bir kamyon sürme simülasyonu olan Trash Truck Simulator, becerilerinizi sergilemeye çalıştığınız bir oyundur. Oyunda çöp kamyonunu kontrol ediyor ve bir takım görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Çöpleri toplayarak atık merkezlerine götürüyor ve dikkatli bir sürüş gerçekleştiriyorsunuz. Trafik kurallarına uyarak yeteneklerinizi sergiliyor ve gerçekçi bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Bir hayli detaylı kamyonlara sahip olan oyunda farklı araçlar seçebiliyorsunuz. Farklı hava koşullarında oynayabileceğiniz oyunda gelişmiş bir trafik sistemi de yer alıyor. Böylece kendinizi gerçek bir trafikteymiş gibi hissedebiliyorsunuz. 

Farklı kontrol tiplerine de sahip olan oyunda dilediğiniz gibi bir kontrol sağlayabiliyorsunuz. Gerçek kamyon sürme becerilerinizi test edebileceğiniz oyunda para biriktirerek kamyonunuzu özelleştirebiliyorsunuz. Çocukların da rahatlıkla oynayabileceği bir oyun olan Trash Truck Simulator'u sakın kaçırmayın.

Trash Truck Simulator oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR