Truck Simulator 2014 (Android)

Truck Simulator 2014

Truck Simulator 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Truck Simulator 2014 ücretsiz olarak sunulmasına rağmen kaliteli grafikleri ile dikkat çeken bir simülasyon oyunudur.

Truck Simulator 2014 Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz keyifli bir tır simülasyonu oyunudur. Gelişmiş grafikleriyle dikkat çeken bu oyunda çok sayıda farklı tır modeli yer almakta.

Yük taşıma tırı, kargo tırı, yangın söndürme kamyonu, Scania marka tır kullanabileceğiniz araçlar arasında yer alıyor. Bu araçlardan herhangi birini seçip yollara düşebilirsiniz. Oyunun en ilginç detayları arasında gelişmiş grafikler bulunuyor. Kaliteli şehir ve çevre modellemeleri bir simülasyon oyunundan beklenen keyfi sağlamakta zorlanmıyor. Bildiğiniz gibi simülasyon oyunlarunun asıl odak noktası grafiklerdir. Truck Simulator 2014 de mobil oyun olmasına rağmen bekleneni zorlanmadan veriyor.

40.000 kilometrelik alanı içeren haritada gidecek çok yer var. Başka bir deyişle hep aynı yerlerin etrafında dolaşmak zorunda değilsiniz koskoca bir alanda serbestçe seyahat edebilirsiniz. Simülasyon oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız ve bu kategoride deneyebileceğiniz ücretsiz bir alternatif arıyorsanız Truck Simulator 2014’ü deneyebilirsiniz.