Truck Simulator 2016 1.0.1 (Android)

Truck Simulator 2016

Truck Simulator 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Truck Simulator 2016 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kamyon simülasyonudur

Truck Simulator 2016 eğer kamyon kullanmayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil kamyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon simülasyonu olan Truck Simulator 2016'da oyunculara gerçekçi bir şekilde kamyon kullanma deneyimi yaşama imkanı sunuluyor. Truck Simulator 2016'da hayatını kamyon üzerinde yolculuk ederek kazanan bir kamyon şoförünü kontrol ediyoruz. Oyundaki temel amacımız kamyonumuza aldığımız yükü kaza yapmadan hedef noktaya ulaştırmak. Bu iş için şehir içerisinde yol alırken birçok farklı zorlukla karşılaşıyoruz. Doğası gereği uzun araçlar olan kamyonları yönlendirirken virajlarda iyi hesaplama yapmamız gerekiyor. Ayrıca oyunda yer alan trafik bize zorlu anlar yaşatabilmekte. Ancak usta bir kamyon şoförü bu zorlukları atlatabiliyor.

Truck Simulator 2016'da oyuncuları birçok farklı kamyon ve tır seçeneği bekliyor. Oyunda yük taşıdığımız görevleri tamamladıkça para kazanıyoruz ve yeni tırların kilidini açabiliyoruz. Oyunun fizik motorunun başarılı olduğu söylenebilir. Gerçekçi fizik hesaplamaları ile tırlar doğal bir şekilde hareket ediyor ve kazan yapıyor. Oyunu farklı kamera açılarından birini kullanarak oynayabilmemiz mümkün.

Ortalama bir grafik kalitesine sahip olan Truck Simulator 2016 eğer tır oyunu oynamayı seviyorsanız denemekten keyif alacağınız bir oyun.