Truck Simulator : Europe

Truck Simulator : Europe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Truck Simulator : Europe ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

Truck Simulator : Europe eğer gerçekçi bir tır kullanma tecrübesi yaşamak isterseniz keyif alabileceğiniz bir mobil tır oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir tır simülasyonu olan Truck Simulator : Europe'da bizi güzel bir tır kullanma deneyimi bekliyor. Oyunda tır şoförlüğü yaparak para kazanan bir kahramanı yönetiyoruz. Oyundaki temel amacımız aracımıza aldığımız yükü belirlenen zamanda hedef noktaya ulaştırmak. Bu iş için hem şehirlerde hem de otoyollarda tır kullanırken trafik ile mücadele etmekteyiz. Görevleri tamamladıkça daha çok para kazanıyoruz. Bu parayı yeni tırların kilidini açmak için kullanabiliyoruz.

Truck Simulator : Europe'un bir simülasyon oyunu olabilmesi için gerçekçi bir fizik motorunun yanında oyuna çeşitli yol şartları da eklenmiş. Tırımızla yük taşırken yapacağımız kazalar aracımızın hasar almasına neden oluyor. Bunun yanısıra benzin seviyemize de dikkat etmeliyiz. Benzinimiz azaldığında bir benzin istasyonuna girerek yakıt takviyesi yapıyoruz. Oyunda gece - gündüz döngüsü de yer alıyor.

Truck Simulator : Europe farklı kontrol yöntemlerinden birini tercih ederek oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunda kokpit kamerasını kullanarak tırınızı içerden yönetebilir veya diğer kamera açılarından birini seçebilirsiniz. Oyun grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir.