Truck Simulator Offroad 2 1.0.2 (Android)

Truck Simulator Offroad 2

Truck Simulator Offroad 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Truck Simulator Offroad 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kamyon oyunudur

Truck Simulator Offroad 2 oyunculara oldukça gerçekçi bir araç kullanma tecrübesi yaşatan bir mobil kamyon simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon oyunu olan Truck Simulator Offroad 2'de temel görevi çeşitli felaketler sonrasında yardıma muhtaç olan insanlara el uzatmak olan bir kahramanın yerine geçiyoruz. Yaşanan sel, deprem gibi felaketler insanları zor durma sokuyor. Bu insanları kurtarmak da bize düşüyor. Bu işi gerçekleştirebilmek için bütün araç sürüş yeteneklerimizi kullanmamız ve zorlu arazi şartlarını yenmemiz gerekiyor.

Truck Simulator Offroad 2'de oyuncular yamaçlara tırmanıyorlar, nehirlerden geçiyorlar, çamurlu yollara saplanmadan ilerlemeye çalışıyorlar. Bütün bu süreçlerde ise farklı fizik kurallarıyla karşılaşıyoruz. Aracımızı dengede tutabilmek ve devrilmemek için büyük çaba göstermemiz gerekmekte. Oyunda sadece kamyonları kullanmıyoruz, jip gibi 4 çeker araçlara da Truck Simulator Offroad 2 içinde yer veriliyor.

Truck Simulator Offroad 2 bize aracımızı dış kamera açısının haricinde iç kokpit kamerasından da kontrol etme imkanı veriyor. Oyunun grafik kalitesinin ortalamanın üzerinde olduğu söylenebilir.

YORUMLAR